Двудневен ритрийт в гр.Банско
26 и 27 март 2016 г.
Водещата насока на двудневния ритрийт е да анализираме и осъзнаем емоционалните травми, които ни пречат да бъдем себе си. Най-често зад всички модели на поведение и емоционални реакции се крие една основна емоция. Когато тя не е отработена и осъзната се превръща в емоционална травма. А травмата води до определен модел на поведение, зад който се скрива истинската самоличност. Това е така наречено „не Азово-поведение“-маска. Това поведение ни пречи да се радваме на живота и да живеем пълноценно, пречка е в изграждането на здравословни и хармонични отношения с другите и със себе си.
Курсът ще се проведе в две части:
Теоретична – представяне на основните травми и тяхното разпознаване; представяне на цветните есенции, които биха спомогнали по-лесно да се освободи конкретната травма и да се свали защитната маска. Цветните есенции на д-р Едуард Бах са нежен и напълно безвреден начин да се освободим от емоционалните си травми, да свалим защитните маски и да следваме своя земен път, проявявайки пълния си потенциал.
Практическа – чрез упражнения и тестове всеки участник ще бъде подпомогнат да осъзнае основните си емоционални травми и да намери пътят на любовта към себе си.
Цел на практическия уъркшоп:
Достигане до състояние на Емоционална свобода, която ще ни позволи:
– да разберем своите емоционални травми и да пожелаем да се освободим от тях
– да развием любов към себе си
– да възвърнем вътрешната си хармония и баланс с помощта на цветните есенции на д-р Едуард Бах
– да подобрим взаимоотношенията си
– да приемем тялото си и да се харесваме
– да разберем причините за физическите си болести
– да изберем да бъдем здрави
– да поемем лична отговорност пред себе си и над своя живот
– да се справим с дълбоко вкоренени в нас страхове на отхвърляне, изоставяне, унижение, предателство и несправедливост
Очакван резултат от уъркшопа:
- Чрез цялостното съчетаване на енергията на покритата с бяла, снежна покривка планина Пирин, на мястото за почивка и отдих, басейна и СПА центъра на хотела, чрез лекциите, индивидуалните насоки, медитациите и забавленията, да се постигне цялостно възстановяване и хармонизиране на нашата система: ум, емоции, душа и тяло. Всичко това от своя страна ще засили радостта и щастието ни от Живота.
Животът е наш естествен Дар и е добре да го изживеем по най-добрия за нас начин!
- Oбщуване в група, която включва хора със сходни разбирания и интереси.
Дати за провеждане: 26 – 27 март 2016 г.
Място: гр. Банско, хотел „Евъргрийн“
Хотелът разполага със СПА -център, басейн с джакузи, сауна и парна баня, които могат да се използват безплатно. Ако желаете да ги използвате, не забравяйте своя бански.
Повече за хотела на: www.evergreen-bansko.com
Цена на престоя: 60 лв за 2 нощувки с вкл. 2 закуски и 2 вечери
- Цената е за 1 човек и не включва консумираните алкохолни и безалкохолни напитки.
- Настаняват се по двама души в апартамент, с две отделни просторни помещения с балкон и собствен санитарен възел.
Цена на обучението: 150 лв.
- За запазване на място за участие е необходим депозит от 100 лв., преведен по банков път не по-късно от 23 март 2016 г.
- Данни за банковата сметка ще Ви бъдат изпратени при заявяване на участието Ви.
- Всеки участник ще получи ваучер за индивидуална лична консултация с лекторите на курса на преференциални цени
Програма:
25 март 2016 г. 14:00 – 19:00 настаняване в хотела
20:00 вечеря и запознанство
26 март 2016 г. 10:00 – 13:00 лекции, упражнения, медитации
13:00 – 14:00 обяд
14:00 – 16:00 лекции, упражнения, медитации
16:00 – 19:00 свободно време с възможности за почивка, басейн, сауна, масаж, парна баня, разходки и др.
20:00 вечеря с музикални предизвикателства
27 март 2016 г. 09:00 – 13:00 лекции, упражнения, медитации
14:00 освобождаване на хотела
Водещи:
Инж. Нина Върбанова Ненова – астропсихолог и консултант по личностно развитие, Теате-Рейки мастер, анализатор по Хюман дизайн, 13Д шамбала
Десислава Вълкова, BFRP (Bach Foundation Registered Practitioner)– бахов терапевт, обучаван в Англия и включен в международния регистър на практикуващите по света бахови терапевти
Срок за записване: до 22 март 2016 год. включително
Телефони и мейли за записване:
+359 887 207 654 , clubsetmenfree@gmail.com, Десислава Вълкова
+359 889 344 355, lorna08@abv.bg , Нина Ненова
Ние, организаторите, ще се радваме да бъдем с вас по време на Освобождаването ви от Маските и посрещането на новото Ви Аз!
Очакваме Ви!